Izvor: Sportal.rs, 24.Okt.2024, 10:55

Vesti iz Zvezdine ambulante: Duarte ipak kraće pauzira, Olanjinka nije dobro i verovatno preskače Barsu!

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su u 3. kolu Lige šampiona na gostovanju Monaku (5:1), ali taj poraz doneo je mnogo veće brige stručnom štabu crveno - belih. Napadač Bruno Duarte već u 7. minutu meča u Kneževini napustio je teren zbog povrede zadnje lože, a Piter Olanjinka je izdržao celu utakmicu, iako ga je poslednjih 20 minuta utakmica debelo mučila tetiva. Kako saznajemo, nije sjajna situacija za prvaka Srbije po pitanju zdravstvenog biltena, a uskoro stiže Barselona...
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Liga Šampiona

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.