Izvor: HotSport.rs, 09.Jul.2024, 21:49

(POLUVREME) GOLČINA JAMALA POTEZ TURNIRA: Španija vodi na poluvremenu! (VIDEO)

Sjajan meč u Minhenu. Fudbaleri Španije i Francuske igraju prvo polufinale ovogodišnjeg Evropskog prvenstva u Nemačkoj, a za sada je meč ispunio očekivanja. Nakon 45 minuta fudbala, Crvena furija vodi rezultatom 2:1. Poveli su Trikolori preko Kolo Muanija nakon svega devet minuta fudbala, pa se činilo da su svetski prvaci iz 2018. godine ostvarili svoj ... Read more
The post (POLUVREME) GOLČINA JAMALA POTEZ TURNIRA: Španija vodi na poluvremenu! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo