Kup Srbije: Jagodina - Partizan 0:1

Izvor: RTS, 08.Apr.2015, 19:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Čukaričkog prvi su finalisti nacionalnog kupa, pošto su i u revanšu bili bolji od Voždovca - 1:4. Partizan gostuje u Jagodini sa prednošću od tri gola iz prvog susreta.
19.03 - GOOOOL! Ivan Šaponjić dovodi crno-bele u vođstvo već u trećem minutu meča - 0:1.

19.00 - Počeo i drugi revanš >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << meč polufinala između Jagodine i Partizana.
18.18 - Kraj meča, Čukarički je savladao Voždovac sa 1:4 i plasirao se u svoje prvo finale nacionalnog kupa.
18.15 - Novi gol u mreži Supića - sjajnu kontru u 90. minutu uspešno je završio Mandić za 1:4.
18.00 - GOOOOL! Nikola Stojiljković pogađa u 74. minutu za velikih 1:3.
17.57 - Domaćin će u nastavku igrati sa deset igrača - Kitanovski je zbog udaranja protivnika dobio crveni karton
17.49 - GOOOOOL! Ponovo vodi Čukarički nakon spektakularnog gola Slavoljuba Srnića u 64. minutu meča, kada je "štiklom" savladao golmana domaćina - 1:2
17.30 - Nastavljen je susret...
17.15 - Poluvreme u Zaplenjskoj - rezultat je 1:1.
16.44 - GOOOL - 1:1! Precizan sa bele tačke u 14. minutu bio je Zlatković
16.37 - GOOOL! Vodi Čukarički golom Ostojića u 7. minutu - 0:1.
16.30 - Počeo je meč na vrhu tržnog centra na Voždovcu.

Fudbaleri Čukaričkog plasirali su se u finale Kupa Srbije, pošto su u oba polufinalna susreta savladali ekipu Voždovca.
Čukarički je danas u gostima pobedio sa 4:1, i nakon trijumfa pre tri nedelje na Banovom brdu sa 2:0, ukupnim rezultatom 6:1 prošao je dalje.
Strelci za Čukarički bili su Nikola Stojiljković u sedmom i 74, Slavoljub Srnić u 63. i Staniša Mandić u 90. minutu. Pogodak za domaćina postigao je Nemanja Zlatković u 14. iz penala.
Posebno se istakao gol Srnića, koji je posle centaršuta kapitena Igora Matića, petom u padu zahvatio loptu i savladao golmana domaće ekipe Nemanju Supića.
Voždovac je utakmicu završio sa igračem manje, pošto je Tome Kitanovski dobio direktan crveni karton zbog namernog udaranja Filipa Stojkovića.
Protivnik Čukaričkom biće poznat posle večerašnjeg revanš duela između Jagodine i Partizana, koji počinje u 19.00. Crno-beli su u prvom susretu pobedili 3:0.
Pogledaj vesti o: Jagodina