Izvor: JUGpress.com, 19.Okt.2024, 23:51

Prva pobeda odbojkaša

LESKOVAC
U 3. kolu odbojkaške Superlige Dubočica je kao domaćin u savladala ekipu Takova iz Gornjeg Milanovca rezultatom 3:2 i tako došli do prve pobede u najvišem rangu takmičenja. Rezultat po setovima se kretao 25:16; 22:25; 25:15; 22:25; 15:3. U prvom setu domaći tim je os starta poveo i tu prednost polako uvećavao. do konačnih 25:16. U drugom setu obrnuta slika, gosti stiču prednost, koju uvećavaju, ali domaći tim stalno diše za vratom, uspeva i da smanji na 22:23, no naredna dva poena osvajaju odbojkaši Takova i izjednačuju na 1:1 u setovima. Treći set je repriza prvog, opet vođstvo Dubočice koje se polako uvećava, gosti ne mogu da pariraju i 2:1 u setovima. Četvrti set svojim vođstvom počinje Takovo...
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na JUGpress.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.