
Izvor: NoviMagazin.rs, 14.Apr.2025, 23:06
Novi Sad: Studenti i građani blokirali zgradu RTV
Nekoliko hiljada studenata i građana stiglo je ispred zgrade Radio-televizije Vojvodine (RTV) i blokiralo sve ulaze u javni servis.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Novi Sad: Studenti i građani iznenada se okupili i uputili ka zgradi RTV
Izvor: NoviMagazin.rs, 14.Apr.2025
Više stotina građana i studenata nalazi se na Mostu slobode u Novom Sadu i uputili su se ka Radio televiziji Vojvodine (RTV), javlja reporter agencije Beta.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.