Izvor: RTS, 05.Jul.2024, 18:26

Фудбалери Чукаричког и МТК-а одиграли нерешено у пријатељској утакмици

Фудбалери Чукаричког и МТК-а из Будимпеште одиграли су нерешено 1:1 у пријатељској утакмици на Бледу.
Чукарички је повео голом Винисијуса Мела у 59. минуту. Седам минута касније Иштван Богнар је поравнао резултат.

Следећу утакмицу Чукарички >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << ће одиграти у суботу од 17.30 такође на Бледу. Ривал ће му бити словеначки Триглав. Клуб са Бановог брда 10. јула ће одиграти меч са азербејџанским Сабахом у Љубљани, а дан касније ће се састати са мађарским Фехерваром у Крањској Гори.
"Брђани" су претходно победили Приморје резултатом 4:0, док је утакмица против Цеља била прекинута због кише.
Фудбалери Чукаричког званично отварају сезону 20. јула, када ће угостити фудбалере Радничког из Ниша у утакмици првог кола Суперлиге Србије.