Izvor: RTS, 08.Jul.2024, 21:14

Фудбалери Црвене звезде победили и Зенит на турниру у Санкт Петербургу

Фудбалери Црвене звезде победили су после преокрета домаћина турнира Зенит резултатом 2:1.
Зенит је повео већ у 6. минуту, Клаудињо је ударцем са више од 20 метара матирао голмана Звезде Ивана Гутешу.
Звезда је изједначила у 49. минуту, Далсио је >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << био асистент, а Александар Катаи стрелац. Победу шампиону Србије донео је Стефан Лековић у 85. минуту.
Лековић је одлично скочио после корнера који је извео Гелор Канга и ударцем главом донео Звезди нову победу на турниру.
Звезда је у првом колу турнира победила Сочи (2:0), а у петак игра последњу утакмицу на турниру, против аргентинског Таљереса.