
Izvor: Blic, 20.Nov.2023, 20:52
"MOGUĆE DA JE U PITANJU TERORISTIČKI AKT" Advokat Zora Dobričanin: Istražuje se da li je dečak ubica imao saučesnike za ubistva u Ribnikaru
Advokat Zora Dobričanin izjavila je danas da se nije prestalo sa istraživanjem da li su postojali saučesnici maloletnog dečaka ubice u izvršenju masovnog ubistva u OŠ "Vladislav Ribnikar" 3. maja ove godine.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.