
Izvor: JUGpress.com, 19.Mar.2025, 11:43
Bošković: Predsednik Srbije unapred znao scenario događaja
BEOGRAD
Nekadašnji načelnik Uprave za odnose sa javnošću Vojske Srbije i član Predsedništva Srbija centra Petar Bošković izjavio je za TV N1 da je predsednik Srbije unapred znao scenario događaja, što je potvrdio i na konferenciji za štampu održanoj sat i po vremena nakon incidenta.
„Vučić je tada minimizirao ceo događaj i broj okupljenih, a zatim se obratio direktoru policije rečima – šta sam ti ja rekao kad će biti, između sedam i pola osam. Odmah nakon toga, pomenuo je zvučni top i pregovore sa Izraelcima i Rusima o kupovini tog oružja“, rekao je Bošković.
Govoreći o događajima na terenu, Bošković je naglasio...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.