Izvor: Blic, 15.Mar.2025, 17:26

EDITA PAZARILA DVA STANA Ostvarila veliki san, a evo šta su otkrile njene komšije: "Dolazila je kod nas bez šminke u trenerci"

Pevačica Edita Aradinović ispunila je svoj životni san, a to je da do tridesete godine obezbedi sebi dom, tako da je ona je u prestonici kupila dva stana, jedan u kojem će živeti ona, a drugi namenjen za njenu majku.

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.